Bitcoin Trading, który ma zostać uruchomiony przez Major Swiss Bank

Szwajcarski bank Bank Bank Cler będzie oferował w przyszłym roku usługi w zakresie handlu i przechowywania Bitcoinów.

Bank twierdzi, że kłania się rosnącemu popytowi na dostęp do rynku
Takie zmiany przynoszą dalszą legitymizację przestrzeni kryptońskiej

Szwajcarski bank z 47 miliardami dolarów w AUM ma w przyszłym roku zaoferować usługi w zakresie handlu i przechowywania Bitcoinów. Bank Cler, spółka zależna Basler Kantonalbank, zrobi krok w przyszłość finansów w 2021 r., kiedy to stanie się pierwszą wspieraną przez rząd instytucją bankową, która uruchomi platformę kryptokurwalutową, która, jeśli odniesie sukces, może rozprzestrzenić się na inne instytucje szwajcarskie.

Bitcoin Trading i Custody Gets State Approval
Ekscytujące wieści przyszły za pośrednictwem szwajcarskiego kanału informacyjnego NZZ am Sonntag, gdzie przewodnicząca zarządu banku Maria Vacalli wyjaśniła, że rosnący popyt stał za decyzją o zbadaniu możliwości handlu i przechowywania Bitcoin, odzwierciedlając rosnący w sektorze instytucjonalnym apetyt na krypto walutę, wsparty niesamowitym wolumenem kupna krypto walut w ostatnich miesiącach:

Kupno waluty kryptokurylowej

Tradycyjne piekarnie słyną z tego, że niechętnie zanurzają palce u nóg w mrocznych wodach handlu Bitcoinami, ale to się stopniowo zmienia w czasie. Pierwsze dwa banki w Szwajcarii, Sygnum i SEBA Bank, uzyskały odpowiednie licencje na handel kryptokur walutami w sierpniu ubiegłego roku, ale oferta platformy transakcyjnej Bitcoin i rozwiązania depozytowego za pośrednictwem tradycyjnego banku jest świętym graalem dla fanów kryptokur walut.

Na szczęście wydaje się to być tylko kwestią czasu, z Bank Cler wynajęcie TokenSuisse założyciel Alain Kunz jako ich światło przewodnie, i sugestie, że Bank Cler’s spółka dominująca, Basler Kantonalbank, może potencjalnie otworzyć platformę wymiany walut kryptokryptowych do innych spółek zależnych.

World Waking up to Bitcoin

Rozwój sytuacji jest gorący, gdy dwa tygodnie temu Biuro Walutowe w Stanach Zjednoczonych ogłosiło, że oficjalnie zezwoliło wszystkim krajowym bankom czarterowanym w Stanach Zjednoczonych na świadczenie usług powierniczych dla klientów. Takie postępy w akceptowaniu handlu i przechowywania Bitcoin Billionaire były prawie nie do pomyślenia, kiedy Bitcoin był wyśmiewany za szybki wzrost cen w 2017 roku i pokazuje, jak bardzo opinia Bitcoinów zmieniła się w tym czasie.